Livigno Italy Mountains Snow

Orelle

Zimní dovolená a lyžování ve Val Thorens - Orelle (Francie, Tři údolí)
Zimní dovolená a lyžování ve Val Thorens - Orelle (Francie, Tři údolí)

Základní informace o lyžařském středisku Orelle

Lyžařské středisko Orelle
Oblast Francouzské Alpy
Lyžařská oblast Tři údolí (Les Trois Vallées)
Nadmořská výška 2350 – 3200 metrů
Počet sjezdovek 68
Délka sjezdovek 140 kilometrů
Počet lanovek 26
Zelené sjezdovky 8
Modré sjezdovky 27
Červené sjezdovky 25
Černé sjezdovky 8
WWW stránky www.orelle.net

Zimní dovolená a lyžování ve Francii – Orelle

Orelle není typické francouzské zimní lyžařské středisko. Jedná se spíše o malou vesničku, která se nachází na samém okraji lyžařské oblasti Tři údolí (Les Trois Vallées). Orelle nebo také Val ThorensOrelle je součástí lyžařské oblasti Tři údolí a nachází „nedaleko“ Val Thorens.

Díky své poloze nabízí Orelle stejné možnosti lyžování jako Val Thorens. Z Orelle máte přístup na všechny sjezdovky, stejně jako kdybyste svoji zimní dovolenou trávili přímo ve Val Thorens. Orelle ale na rozdíl od Val Thorens nabízí mnohem příjemnější atmosféru. Není to žádné velké turistické centrum jako proslavené Val Thorens. Bude zde mít klid a přitom jste ubytováni hned u sjezdovek a celou oblast Val Thorens a Tři údolí máte v dosahu vleků a lanovek.

Mapa sjezdovek Val Thorens Orelle (Francie, Tři údolí, Val Thorens)
Mapa sjezdovek Val Thorens Orelle (Francie, Tři údolí, Val Thorens)

Mapa sjezdovek – Orelle

V oblasti Orelle najdete přes 140 kilometrů sjezdovek. Většina z nich se nachází v nadmořské výšce přes 2000 metrů. To je záruka toho, že při své zimní dovolené zde se 100% jistotou najdete dostatek sněhu, abyste i mohli pořádně užít lyžování na těch nejlepších sjezdovkách ve Francii.

Orelle nabízí atmosféru typické alpské horské vesničky a současně ty nejlepší a nejmodernější sjezdovky v oblasti Val Thorens a Tři údolí. Pokud chcete zažít opravdu luxusní zimní dovolenou ve Francii, Orelle nedaleko Val Thorens bude určitě ta nejlepší volba!

Přečtěte si:  Courchevel

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.