Snowboarding Snowboard Winter Theme

Výlet do Francie se nemusí týkat jen Alp, podívejte se třeba i do Bretaně

Výlet do Francie se nemusí týkat jen Alp, podívejte se třeba i do Bretaně
Výlet do Francie se nemusí týkat jen Alp, podívejte se třeba i do Bretaně

Dovolená v cizině je vždycky nádherný zážitek, ať už jde o evropský kontinent, nebo exotické dálky. Nádheru ale máme doslova za humny, což jistě potvrdí každý, kdo už někdy byl ve sladké Francii. A nemusí vždy jít jen o alpské vrcholky, navštívit můžete i Paříž, ale také třeba magickou Bretaň, kde je stále spoustu odkazů na slavnou keltskou minulost země. Než ale někam vyrazíte, bylo by rozhodně namístě vyřešit i cestovní pojištění…

Stát se může všechno, a to samozřejmě nejen při lyžování na prudkém svahu

Podceňovat rizika se určitě nevyplácí, a to rozhodně nechceme malovat zbytečně čerta na zeď. Cestovní pojištění do Francie je ale nutné i proto, že ošetření v tamních zdravotnických zařízeních byste mohli splácet ještě hodně dlouho. Třeba srážka s jiným lyžařem se může vyšplhat i do statisíců, které ještě budete hradit na bolestném. Proto je lepší se na podobné momenty připravit dopředu, než je poté složitě řešit.

Přečtěte si:  Francouzské Alpy

Vyřídit pojistku je možné jednoduše přes internet, proč se zdržovat papírováním?

Když si sjednáváte pojistné krytí, určitě není důvod, abyste byli fyzicky přítomni na kamenné pobočce pojišťovny. Totiž, pojištění do Francie online je dostupné každému, kdo míří na dovolenou do Alp nebo třeba obdivovat historické město Remeš. Vlastně ani nezáleží na tom, co tu chcete dělat, pojištění se může týkat i rizikovějších sportovních aktivit. Stačí jen několik kliknutí a pojištění je uzavřeno, takže nedojde k žádnému zbytečnému zdržení.

Adrenalinové sporty jako horolezectví nebo potápění? Žádný problém…

Problémem dnes není ani připojištění extrémních sportů. Díky němu můžete vyrazit zdolávat horské vrcholky nebo zkusit seskok padákem. V neposlední řadě se nabízí třeba i potápění v obtížnějších podmínkách nebo takzvaný mountboarding.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.