Snowboarding Snowboard Winter Theme

La Toussuire

Lyžování a zimní dovolená v La Toussuire (Les Sybelles, Francie)
Lyžování a zimní dovolená v La Toussuire (Les Sybelles, Francie)

Základní informace o lyžařském středisku La Toussuire

Lyžařské středisko La Toussuire
Oblast Francouzské Alpy
Lyžařská oblast Les Sybelles
Nadmořská výška 1300 – 2620 metrů
Počet sjezdovek 34
Délka sjezdovek 45 kilometrů
Počet lanovek 20 vleků a lanovek
Zelené sjezdovky 4
Modré sjezdovky 17
Červené sjezdovky 13
Černé sjezdovky
WWW stránky www.la-toussuire.com

Zimní dovolená a lyžování ve Francii – La Toussuire

Zimní lyžařské středisko La Toussuire ve Francii je malé město v lyžařské oblasti Les Sybelles. Celá tato oblast zahrnuje více než 310 kilometrů sjezdovek, což z ní dělá čtvrtou největší zimní lyžařskou oblast ve Francii. La Toussuire stejně jako celý areál Les Sybelles je plně přizpůsoben pro všechny druhy zimních sportů a nabízí tak ideální podmínky pro vaši zimní dovolenou na lyžích ve Francii.

La Toussuire je poměrně malý areál – najdete zde 45 kilometrů sjezdovek – 4 zelené, 17 modrých a 13 červených sjezdovek. Pokud ale za cíl své zimní dovolené zvolíte La Toussuire, máte k dispozici celkem 125 sjezdovek v oblasti Les Sybelles. Celá tato oblast totiž zahrnuje 6 lyžařských středisek, které jsou mezi sebou vzájemně propojené prostřednictvím vleků a lanovek.

Mapa sjezdovek v La Toussuire (Les Sybelles, Francie)
Mapa sjezdovek v La Toussuire (Les Sybelles, Francie)

Mapa sjezdovek – La Toussuire

Lyžařský areál La Toussurie se nachází v nadmořské výšce od 1300 – 2620 metrů na svazích hory Mont Ouillon (2431 metrů nad mořem). V této oblasti najdete 2 moderní snowparky a mnoho dalších aktivit až už na sněhu nebo i mimo sjezdovky. Můžete si zde vyzkoušet paragliding, řízení psího spřežení, nebo bruslení a mnoho dalšího.

Pokud nevíte kam vyrazit na zimní dovolenou na lyžích a chcete si užít skvělé podmínky pro lyžování a relaxaci na sněhu, vyzkoušejte La Toussuire ve Francii a zažijte jeden z nejlepších zážitků při lyžování ve Francii. Díky nádherné přírodě, majestátným alpským vrcholů a desítkám kilometrů upravených sjezdovek rozhodně nebude litovat, pokud se rozhodnete strávit svou zimní dovolenou na lyžích ve Francii práce v La Toussuire.

Přečtěte si:  Les Bottieres

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.