Kid Action Extreme Trying Success

Le Corbier

Lyžování a zimní dovolená v Le Corbier (Les Sybelles, Francie)
Lyžování a zimní dovolená v Le Corbier (Les Sybelles, Francie)

Základní informace o lyžařském středisku Le Corbier

Lyžařské středisko Le Corbier
Oblast Francouzské Alpy
Lyžařská oblast Les Sybelles
Nadmořská výška 1550 – 2620 metrů
Počet sjezdovek 25
Délka sjezdovek 90 kilometrů
Počet lanovek 27 vleků a lanovek
Zelené sjezdovky 9
Modré sjezdovky 9
Červené sjezdovky 6
Černé sjezdovky 1
WWW stránky www.le-corbier.com

Zimní dovolená a lyžování ve Francii – Le Corbier

Zimní lyžařské středisko Le Corbier je jedno ze šesti lyžařských středisek v oblasti Les Sybelles. Zimní lyžařská oblast Les Sybelles ve Francii je 4 největší lyžařské středisko ve francouzských alpách, které nabízí 310 kilometrů upravených sjezdovek. Najdete zde ideální podmínky pro vaši zimní dovolenou na lyžích nebo na snowboardu.

Zimní lyžařská oblast Les Sybelles ve Francii zahrnuje celkem 6 propojených lyžařských areálů – Le Corbier, La Toussuire, Les Bottieres, Saint Jean d’Arves, Saint Sorlin d’Arves a Saint Colomban des Villards. Celkem zde najdete 125 sjezdovek o celkové délce přes 310 kilometrů. Mimo nádherných upravených sjezdovek, které nabízejí to nejlepší lyžování ve Francii, zde najdete i dva moderní snowparky a desítky kilometrů upravených běžeckých stop.

Mapa sjezdovek v Le Corbier (Les Sybelles, Francie)
Mapa sjezdovek v Le Corbier (Les Sybelles, Francie)

Mapa sjezdovek – Le Corbier

Le Corbier se nachází v nadmořské výšce od 1550 do 2620 metrů nad mořem. V areálu Le Corbier najdete 90 kilometrů upravených sjezdovek – 9 zelených, 9 modrých, 6 červených a 1 černou sjezdovku. Le Corbier patří mezi jeden z nejmodernějších lyžařských areálů ve Francii, který byl postaven s ohledem na maximální bezpečnost všech lyžařů a snowboardistů, kteří zde tráví zimní dovolenou.

V Le Corbier kromě desítek kilometrů sjezdovek máte možnost lyžování v celé rozsáhlé oblasti Les Sybelles (310 kilometrů sjezdovek). Areál se rozkládá na svazích Mont Ouillon (2431 metrů nad mořem). Le Corbier se nachází přímo v centru Les Sybelles.

Přečtěte si:  Les Sybelles

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.