Mountains Paragliding Snow

Saint Sorlin d’Arves

Lyžování a zimní dovolená v Saint Sorlin d'Arves (Les Sybelles, Francie)
Lyžování a zimní dovolená v Saint Sorlin d'Arves (Les Sybelles, Francie)

Základní informace o lyžařském středisku Saint Sorlin d’Arves

Lyžařské středisko Saint Sorlin d’Arves
Oblast Francouzské Alpy
Lyžařská oblast Les Sybelles
Nadmořská výška 1500 – 2620 metrů
Počet sjezdovek 31
Délka sjezdovek 120 kilometrů
Počet lanovek 19 vleků a lanovek
Zelené sjezdovky 7
Modré sjezdovky 13
Červené sjezdovky 7
Černé sjezdovky 4
WWW stránky www.saintsorlindarves.com

Zimní dovolená a lyžování ve Francii – Saint Sorlin d’Arves

Saint Sorlin d’Arves je zimní lyžařské středisko ve Francii v rozsáhlé lyžařské oblasti Les Sybelles, která nabízí přes 310 kilometrů sjezdovek. Najdete zde ideální podmínky pro trávení zimní dovolené na lyžích nebo na snowboardu. Ať už jste začátečník nebo pokročilý lyžař, Saint Sorlin d’Arves dokáže plně uspokojit vaše potřeby.

Saint Sorlin d’Arves se nachází na úpatí Col de la Croix de Fer. Toto místo se proslavilo, jako jedno z nejvyšších míst kam pravidelně zavítá některá z horských etap Tour de France. Celá oblast Saint Sorlin d’Arves nabízí úchvatné panorama alpských vrcholů. Středisko se totiž nachází v blízkosti několika vrcholů s nadmořskou výškou přes 300 metrů nad mořem – například L’Etendard (3464 metrů) nebo Les Aiguilles D’Arves (3510 metrů)

Mapa sjezdovek v Saint Sorlin d'Arves (Les Sybelles, Francie)
Mapa sjezdovek v Saint Sorlin d'Arves (Les Sybelles, Francie)

Mapa sjezdovek – Saint Sorlin d’Arves

Lyžařský areál Saint Sorlin d’Arves nabízí hned několik skipasů – pokud si zvolíte skipas pro Saint Sorlin d’Arves , budete mít k dispozici 120 kilometrů upravených sjezdovek – najdete zde 7 zelených, 13 modrých, 7 červených a 4 černé. Všechny sjezdovky se nacházejí v nadmořské výšce od 1600 metrů do 2620 metrů nad mořem.

Můžete si také zvolit skipas pro celou oblast Les Sybelles a pak budete mít k depozici 125 sjezdovek o celkové délce 310 kilometrů. V rámci Les Sybelles také najdete dva moderní snowparky které zahrnují i U-rampu. Les Sybelles nabízí vynikající podmínky pro trávení zimní dovolené jak na lyžích, tak i na snowboardu.

Přečtěte si:  Les Contamines Monjoie

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.