Lake Mountain White Mount Chamonix

Brides-les-Bains

Zimní dovolená a lyžování v Brides-les-Bains (Francie, Tři údolí)
Zimní dovolená a lyžování v Brides-les-Bains (Francie, Tři údolí)

Základní informace o lyžařském středisku Brides-les-Bains

Lyžařské střediskoBrides-les-Bains
OblastFrancouzské Alpy
Lyžařská oblastTři údolí (Les Trois Vallées)
Nadmořská výška600 metrů
Počet sjezdovek2 (73)
Délka sjezdovek
Počet lanovek(49 lanovek)
Zelené sjezdovky0 (9)
Modré sjezdovky2 (30)
Červené sjezdovky0 (26)
Černé sjezdovky0 (8)
WWW stránkywww.brideski.com

Zimní dovolená a lyžování ve Francii – Brides-les-Bains

Lyžařské středisko Brides-les-Bains nabízí možnost lyžování v oblasti Tři údolí za nízkou cenu. Brides-les-Bains se nachází v nadmořské výšce 600 metrů nad mořem na úpatí. Z tohoto areálu je pak přímé spojení lanovou do velkého areálu Mérible. Brides-les-Bains tedy nenabízí ubytování v blízkosti sjezdovek, ale díky tomu je zde velmi nízká cena za ubytování, jedna z nejnižších v oblasti Tři údolí.

Lyžařské středisko Brides-les-Bains se nachází poblíž známých areálů jako Courchevel, La Tania, Méribel, Les Menuires, Saint Martin de Belleville, Val Thorens et Orelle. Z Brides-les-Bains se pomocí lanovky Olympe dostanete za 25 minut přímo do centra lyžování v Tři údolí.

Mapa sjezdovek Brides-les-Bains (areál Méribel, Francie, Tři údolí)
Mapa sjezdovek Brides-les-Bains (areál Méribel, Francie, Tři údolí)

Mapa sjezdovek – Brides-les-Bains

Brides-les-Bains, která se nachází na okraji národního parku Vanoise, v nadmořské výšce 600 metrů, má všechny kouzlo skutečné horské vesnice. Tato původně lázeňská obec si udržuje atmosféru poklidné alpské vesnice a tím se výrazně odlišuje od velkých lyžařských areálů v oblasti Tři údolí. Nenabízí sice komfort ubytování přímo u sjezdovek, pokud si pro svou zimní dovolenou na lyžích vyberete Brides-les-Bains, musíte se smířit s tím, že na sjezdovky vám to bude trvat asi půl hodiny lanovkou. Ale za ubytování a celý pobyt zde zaplatíte výrazněji nižší cenu, než v jiných resortech.

Přímo v okolí Brides-les-Bains jsou dvě modré sjezdovky. Vzhledem k nadmořské výšce ale musíte počítat s tím, že na těchto dvou sjezdovkách nemusí být vždy ideální sněhové podmínky. Další desítky sjezdovek v oblasti Méribele jsou pak v dosahu (spojení lanovkou z Brides-les-Bains do Méribele.

Přečtěte si:  Méribel

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..