Lake Mountain White Mount Chamonix

Brides-les-Bains

Zimní dovolená a lyžování v Brides-les-Bains (Francie, Tři údolí)
Zimní dovolená a lyžování v Brides-les-Bains (Francie, Tři údolí)

Základní informace o lyžařském středisku Brides-les-Bains

Lyžařské středisko Brides-les-Bains
Oblast Francouzské Alpy
Lyžařská oblast Tři údolí (Les Trois Vallées)
Nadmořská výška 600 metrů
Počet sjezdovek 2 (73)
Délka sjezdovek
Počet lanovek (49 lanovek)
Zelené sjezdovky 0 (9)
Modré sjezdovky 2 (30)
Červené sjezdovky 0 (26)
Černé sjezdovky 0 (8)
WWW stránky www.brideski.com

Zimní dovolená a lyžování ve Francii – Brides-les-Bains

Lyžařské středisko Brides-les-Bains nabízí možnost lyžování v oblasti Tři údolí za nízkou cenu. Brides-les-Bains se nachází v nadmořské výšce 600 metrů nad mořem na úpatí. Z tohoto areálu je pak přímé spojení lanovou do velkého areálu Mérible. Brides-les-Bains tedy nenabízí ubytování v blízkosti sjezdovek, ale díky tomu je zde velmi nízká cena za ubytování, jedna z nejnižších v oblasti Tři údolí.

Lyžařské středisko Brides-les-Bains se nachází poblíž známých areálů jako Courchevel, La Tania, Méribel, Les Menuires, Saint Martin de Belleville, Val Thorens et Orelle. Z Brides-les-Bains se pomocí lanovky Olympe dostanete za 25 minut přímo do centra lyžování v Tři údolí.

Mapa sjezdovek Brides-les-Bains (areál Méribel, Francie, Tři údolí)
Mapa sjezdovek Brides-les-Bains (areál Méribel, Francie, Tři údolí)

Mapa sjezdovek – Brides-les-Bains

Brides-les-Bains, která se nachází na okraji národního parku Vanoise, v nadmořské výšce 600 metrů, má všechny kouzlo skutečné horské vesnice. Tato původně lázeňská obec si udržuje atmosféru poklidné alpské vesnice a tím se výrazně odlišuje od velkých lyžařských areálů v oblasti Tři údolí. Nenabízí sice komfort ubytování přímo u sjezdovek, pokud si pro svou zimní dovolenou na lyžích vyberete Brides-les-Bains, musíte se smířit s tím, že na sjezdovky vám to bude trvat asi půl hodiny lanovkou. Ale za ubytování a celý pobyt zde zaplatíte výrazněji nižší cenu, než v jiných resortech.

Přímo v okolí Brides-les-Bains jsou dvě modré sjezdovky. Vzhledem k nadmořské výšce ale musíte počítat s tím, že na těchto dvou sjezdovkách nemusí být vždy ideální sněhové podmínky. Další desítky sjezdovek v oblasti Méribele jsou pak v dosahu (spojení lanovkou z Brides-les-Bains do Méribele.

Přečtěte si:  Saint-Martin-de-Belleville

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.