Snow Town Winter City Blizzard

Jak na francouzských sjezdovkách zabavit naše nejmenší zlatíčka?

Lyžování a zimní dovolenáChystáte se letošní sezonu objevovat krásy a kouzla francouzských lyžařských středisek? Hlídání vašich ratolestí padlo na poslední chvíli a vy budete cestovat spolu s dětmi? Tak to určitě řešíte, jak je na francouzských sjezdovkách zabavit. Řada lyžařských středisek na tuto skutečnost myslí a proto je vybavena dětskými ski parky, kde se o pohodu a bezpečí dětí starají vyškolení profesionálové i lyžařští trenéři. V případě, že vaše dítko na lyžích ještě nestálo, může se v těchto zimních parcích zabavit i jinak.

Zábava na sjezdovkách
Kdo z nás by rád nezavzpomínal na bezstarostné dětství, které jsme pravidelně v zimních měsících trávili na zasněžených kopcích? A kdo z nás ještě na babiččině půdě nebo půdě vlastní přechovává klasické dřevěné sáňky? Takové sáňky, se kterými jsme si užili spoustu zábavy od nejútlejšího věku? A právě sáňkami nebo boby s volantem můžete vybavit vaše dítka také na francouzských sjezdovkách. O celodenní zábavu tak mají postaráno, vy budete brázdit místní sjezdovky na lyžích a děti si společně s ostatními užijí pravou nefalšovanou zábavu na bobech nebo na sáňkách.

Přečtěte si:  Lyžařské brýle, rukavice a helmy pro vaše pohodlí i bezpečí

Klasické boby vs. boby s volantem
Pokud vás nebo vaše ratolesti již klasické dřevěné sáňky nelákají, další možnou alternativou jsou dětské boby. Na českém trhu jich existuje opravdu nepřeberné množství a vybrat ty nejlepší a zároveň nejbezpečnější je mnohdy opravdu nadlidský výkon. Klasické boby mají pouze dvě páky po boku, kterými lze určovat směr nebo brzdit. Větší komfort a samozřejmě i bezpečí přinášejí boby s volantem, které jsou snadno ovladatelné a hodí se tak i pro nejmenší děti. Při výběru bobů nebo sáněk vždy dbejte na to, aby splňovaly všechny bezpečnostní prvky a byly certifikované. Získáte tak jistotu, že vaši zimní dovolenou nepřekazí žádné nepříjemné zranění.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.