Snowboarding Snowboard Winter Theme

Méribel

Zimní dovolená a lyžování v Méribel
Zimní dovolená a lyžování v Méribel

Základní informace o lyžařském středisku Méribel

Lyžařské středisko Méribel
Oblast Francouzské Alpy
Lyžařská oblast Tři údolí (Les Trois Vallées)
Nadmořská výška 1450 – 2700 metrů
Počet sjezdovek 73
Délka sjezdovek
Počet lanovek 49 lanovek
Zelené sjezdovky 9
Modré sjezdovky 30
Červené sjezdovky 26
Černé sjezdovky 8
WWW stránky french-alps.meribel.net

Zimní dovolená a lyžování ve Francii – Méribel

Zimní lyžařské středisko Méribel se nachází ve Francii, přímo uprostřed známé lyžařské oblasti Tři údolí (Les Troi Vallées). Díky své poloze tak nabízí bezkonkurenční možnosti pro zimní dovolenou na lyžích ve Francouzských alpách. V celé oblasti Tři údolí najdete více než 350 sjezdovek s celkovou délkou přes 600 kilometrů. A to je ví, než se dá za jeden týden zimní dovolené na lyžích zvládnout.

Samotné zimní lyžařské středisko Méribel nabízí 73 sjezdovek. Najdete zde 9 zelených sjezdovek, 30 modrých sjezdovek, 26 červených sjezdovek a 8 černých sjezdovek určených pro ty nejnáročnější lyžaře, kteří si dovolenou na lyžích chtějí pořádně užít.

Mapy sjezdovek - lyžování v Méribel (Francie, Tři údolí)
Mapy sjezdovek - lyžování v Méribel (Francie, Tři údolí)

Mapa sjezdovek – Méribel

O středisku Méribel sedá říci, že z něj máte velmi pohodlně dostupnou celou oblast Tři údolí. Pokud si tedy chcete vyzkoušet jednu z nejlepších lyžařských oblastí na světě, Méribel je pro vás ideální volba pro vaši zimní dovolenou. Ze střediska Méribel se velmi snadno dostanete i na okolní oblasti jako je Courchevel, La Tania, Svatý Martin, Les Menuires a Val Thorens.

V Méribel máte téměř 100% záruku, že zde bude při vaší zimní dovolené dostatek sněhu. Převážná část lyžařského areálu se nachází v nadmořské výšce nad 1800 metrů, což zaručuje vynikající sněhové podmínky od prosince až do dubna.

Přečtěte si:  Les Menuires

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.